Prowadzenie kosztów w firmie online


Oprogramowanie dla firm które pomoże ci zaoszczędzić i usprawnić zarządzanie firmą. Automatyzacja, wydajność, skuteczność.

Darmowe 2 miesiące!
Bez zobowiązań!

10 000 +
Zadowolonych Użytkowników


Zerowe koszty wdrożenia, instalacji oraz konfiguracji!
Wybierz program który pokochasz Ty i Twoi pracownicy.

Prowadzenie kosztów w firmie online

Koszt Pracowników

 Koszt Pracowników


Ustaw zarobki pracowników a przepracowana ilość godzin oraz nadgodzin zostanie ukazana jako koszty pracownicze.
Miesięczne Wydatki

Miesięczne Wydatki


Przedstawimy szczegółowo rozbicie wszystkich wydanych pieniędzy na projekcie na pracowników oraz innych dodanych kosztów.
Koszty zewnętrzne

Koszty zewnętrzne


Zyskujesz możliwość do wrzucania kosztów zewnetrzynch z procesem akceptacji. Zaawansowane narzędzie pozwoli ci na dowolne grupowanie kosztów.
Koszty Zadań

Koszty Zadań


Możesz zdefiniować sam wykonywane zadania w twojej firmie, a wszystkie koszty poszczególnych zadań uwzględnimy w raportach.
Historia Wydatków

Historia Wydatków


Wszystko w jednym miejscu oraz stały wgląd w historię wydatków z możliwością wybrania interesującego nas przedziału czasowego.
Raporty I Export Danych

Export danych


Jednym kliknięciem wszystkie przepracowane godziny oraz koszty przedstawimy w zaawansowanych raportach, wykresach i zestawieniach.

DLACZEGO WIĘKSZOŚĆ WYBIERA NAS?

Prowadzenie kosztów w firmie online

Prowadzenie wydatków w biznesie jeszcze nigdy nie było tak proste. Za pomocą jednego oprogramowania ustaw budżet projektu, zarobki pracowników i zdefiniuj, po jakim czasie płacone są nadgodziny. Zyskaj dostęp do zaawansowanych statystyk i zarządzaj firmą w sposób nowoczesny. Sprawdź co oferuje MKM Professionals. Zgłoś się do nas, a my sprawimy, że funkcjonowanie Twojej firmy wejdzie na wyższy poziom. Twój biznes zasługuje na innowacyjne rozwiązania.


Czym są koszty firmowe?

Aby dokładnie zrozumieć na co pozwala oprogramowanie umożliwiające prowadzenie kosztów w firmie online, należy zdefiniować i określić czym właściwie są koszty firmowe i jak możemy nimi w sposób efektywny zarządzać. Z ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych wiemy, że wszelkie wydatki poniesione przez firmę, aby mogły zostać zaliczone do podatku i jego kosztów, muszą być związane bezpośrednio z przychodami, jakie osiąga przedsiębiorstwo. Jako właściciel firmy musisz wykazać, że poniesione wydatki mają związek z uzyskanym przychodem. Aby świadczyć usługi kontrahentom, powinieneś zainwestować w nowe rozwiązania techniczne, które umożliwią transparentne zarządzanie wydatkami i dochodami własnego biznesu. Doskonała organizacja wymaga jeszcze większej skrupulatności w sferze podatkowej. Dlatego wyszliśmy naprzeciw potrzebom firm i stworzyliśmy oprogramowanie, które skupia w jednym miejscu wszystkie niezbędne informacje i funkcje.


Dlaczego warto zainwestować w aplikację do prowadzenia finansów?

Wdrożenie oprogramowania umożliwiającego prowadzenie kosztów w firmie online to przede wszystkim szansa do analizowania danych finansowych w prosty i szybki sposób – w formie wykresów, diagramów lub inny. Oprogramowanie potrafi generować potrzebne dane, ułatwiające kontrolę nad wydatkami, przychodami czy oszczędnościami. Bez wątpienia przydatną funkcją programu jest możliwość importowania danych i historii rachunków bankowych czy zdefiniowanie tych transakcji, które są cykliczne. Obsługa programu nie wymaga fachowej i specjalistycznej wiedzy. Z poziomu administratora można zarządzać całym obszarem związanym z finansami. Aplikacja pozwala na automatyzację pracy dzięki skutecznemu zarządzaniu danymi pracowników czy klientów. Za pomocą platformy możesz przechowywać dane w bezpieczny sposób. Dzięki analizie danych przygotujesz skuteczną strategię i obierzesz optymalny kierunek działań.


Transparentność i skuteczne prowadzenie kosztów w firmie online - zalety

Oprogramowanie do prowadzenia kosztów w firmie online oferuje transparentne prowadzenie wydatków. Jako osoba zarządzająca biznesem masz możliwość kontroli i analizy poniesionych kosztów. Panel administracyjny jest intuicyjny, co pozwala na łatwy i bezproblemowy dostęp do bieżących kosztów, a także prognozowania wydatków. Za pomocą przydzielania ról poszczególnym użytkownikom, tylko osoby zainteresowane mają wgląd do wrażliwych danych związanych z finansami.

Prowadzenie kosztów w firmie online to cała paleta korzyści. Do funkcji programu należą: • • Kontrola nad kosztami związanymi z wyposażeniem firmy – meblami, akcesoriami, sprzętem biurowym.
 • • W ramach programu masz pełen dostęp do kosztów pracowniczych, wynagrodzeń, a także wszelkich benefitów, oraz wynagrodzeniami dodatkowymi jak nagrody czy dodatki motywacyjne.
 • • Integracja z innymi systemami np. związanymi z planowaniem urlopów i związanych z tym kosztami.
 • • Kontrola nad kosztami związanymi z eksploatacją i naprawą samochodów firmowych oraz wydatkami na paliwo, transportem zbiorowym czy autami na minuty od firm carsheringowych, leasingiem samochodów..
 • • Kontrola nad wydatkami związanymi ze szkoleniami pracowników oraz materiałami takimi jak książki, czasopisma branżowe lub inne.
 • • Kontrola nad wydatkami dotyczącymi marketingu. Promocja i reklama biznesu, PR, serwis internetowy firmy, wizytówki oraz gadżety firmowe.
 • • Kontrola nad poniesionymi kosztami związanymi z obsługą księgową czy firmami faktoringowymi.
 • • Szybka i łatwa filtracja tych elementów, które nas najbardziej interesują.
 • • Dostęp do historii wydatków i wpływów.
 • • Automatyczne powiadomienia.
 • • Raportowanie danych finansowych.
 • • Eksportowanie danych do przejrzystego pliku PDF.

Prowadzenie kosztów w firmie online - cena aplikacji

Koszty związane z wdrożeniem oprogramowania w firmie zależą od tego, na jakie moduły aplikacji się zdecydujesz. Płacisz tylko i wyłącznie za narzędzia, które zostaną wcielone w życie. Instalacja programu nie jest wymagana a jego konfiguracja nie podlega opłacie podobnie jak treningi doszkalające prowadzone przez naszych specjalistów. Jeżeli oprogramowanie nie sprawdzi się w Twojej firmie, możesz zrezygnować z naszych usług natychmiastowo bez zadnych oplat. Specyfikacja poszczególnych modułów oraz koszty z nimi związane są dostępne na naszej stronie. Zacznij prowadzić koszty firmy online już teraz i sprawdź naszą aplikację.

CENNIK »


Prowadzenie kosztów w firmie online – wybierz mkmprofessionals.com

Dostęp do naszego oprogramowania to inteligentny sposób prowadzenia firmowych wydatków, przychodów oraz oszczędności. Dzięki platformie zyskujesz dostęp do statystyk z podziałem na poszczególne miesiące. Za pomocą programu umożliwiającego prowadzenie kosztów w firmie online masz szansę dokonywać trafnych analiz związanych z finansami Twojego biznesu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stale podnosimy możliwości oprogramowania i jego zaawansowania. Wiemy, jak ważna jest kwestia związana z wydatkami firm, dlatego nasz program sukcesywnie rozbudowujemy o nowe i lepsze funkcje usprawniające pracę właścicieli przedsiębiorstw – zarówno małych jak i tych dużych. W ramach wdrożenia oprogramowania nasi fachowcy prowadzą bezpłatne kursy wprowadzające, a także szkolenia. Zapoznaj się ze szczegółami. Sprawdź, co może zagwarantować Twojej firmie nasz program do prowadzenia kosztów online. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza online dostępnego na naszej stronie. W przypadku jakichkolwiek problemów nasi specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji. Wejdź na wyższy poziom prowadzenia biznesu z MKM Professionals!

KONTAKT »


Posiadamy więcej modułów

Dołącz już dzisiaj

Darmowe 2 miesiące!


Darmowa Rejestracja

Skontaktuj sie

Wpisz dane do formularza kontaktowego.


- Rezygnacja w ciągu dnia bez żadnych opłat!
- Nielimitowana ilość użytkowników
- Bez zobowiązań