Elektroniczne wnioski urlopowe


Oprogramowanie dla firm które pomoże ci zaoszczędzić i usprawnić zarządzanie firmą. Automatyzacja, wydajność, skuteczność.

Darmowe 2 miesiące!
Bez zobowiązań!

10 000 +
Zadowolonych Użytkowników


Zerowe koszty wdrożenia, instalacji oraz konfiguracji!
Wybierz program który pokochasz Ty i Twoi pracownicy.

Elektroniczne wnioski urlopowe

Kalendarz Urlopów

Tygodniowy Dziennik Pracy


Kalendarz urlopowy Twojej firmy będzie w jednym miejscu. Jednym kliknięcie zobaczysz wszystkie nadchodzące urlopy.
Stan Urlopu Pracowników

Rozliczanie Nadgodzin


Automatycznie wygenerujemy raport który obliczy stan urlopu pracowników uwzględniając ilość wykorzytanych oraz posiadanych dni urlopu.
Proces Akceptacji

Akceptacja urlopów


Podczas akceptacji wniosków urlopowych widzisz wszytkie inne osoby które są na urlopie w tym samym przedziale czasowym.
Różne Rodzaje Urlopów

Kalendarz Aktywności Pracowników


Jesteśmy elastyczni sam możesz zdefiniować wszystkie rodzaje wniosków urlopywch Np: Urlop Wypoczynkowy, Urlop Opiekuńczy czy Bezpłatny.
Historia wniosków urlopowych

Skanner online


Wygodny dostęp do wszystkich złożonych wniosków z jednego miejsca. Całą historię zachowasz dzięki nowoczesnym elektronicznym wnioskom!
Raporty I Export Danych

NIEOBECNOŚĆ ONLINE


Jednym kliknięciem wszystkie wykorzystane urlopy przedstawimy w zaawansowanych raportach, wykresach i zestawieniach.

DLACZEGO WIĘKSZOŚĆ WYBIERA NAS?

Elektroniczne wnioski urlopowe

Od teraz kalendarz urlopowy Twojej firmy może być w jednym miejscu. Aplikacja do zarządzania urlopami online sprawi, że będziesz miał stały dostęp do ewidencji nieobecności pracowników. Wnioski urlopowe online to funkcjonalny system, bez którego nowoczesne przedsiębiorstwo nie ma prawa bytu. Sprawdź, co zyskasz dzięki elektronicznemu zarządzaniu wnioskami urlopowymi. Skontaktuj się z nami i zarządzaj firmą na miarę XXI wieku.


Urlopy pracowników online – czym są e-wnioski?
Dzięki oprogramowaniu w szybki i łatwy sposób można zatwierdzać i odrzucać wnioski urlopowe. Podczas podejmowania decyzji widoczne są dane osób, które aktualnie przybywają na urlopie w tym samym przedziale czasowym. Zarówno pracownicy jak i kierownictwo firmy mają stały dostęp oraz kontrolę nad liczbą pozostałych wolnych, oraz wykorzystanych dni. Oprogramowanie w znaczny sposób usprawnia funkcjonowanie przedsiębiorstw i upraszcza proces wnioskowania, który dotychczas przebiegał w sposób długi i wymagał obiegu dokumentów przez różne działy firmy – od szefostwa poprzez kancelarię i kadry. Ponadto wgląd do systemu daje możliwość bieżącej kontroli nad liczbą wolnych terminów, co dotychczas mogło spotkać się z rozbieżnościami na linii pracownik-kadry w kwestii dni urlopowych. Oprogramowanie pozwala zatem na sprawniejszą obsługę w obszarze zarządzania dokumentacją związaną z urlopami. Obieg wniosku nie jest już tak problemowy jak do tej pory. Logowanie się do systemu przez pracownika nie wymaga papierowego wypisywania dokumentów z prośbą o dzień lub przedział dni wolnych od pracy. Proces złożenia wniosku wymaga wyłącznie oznaczenia przedziału czasowego, w jakich osoba na etacie chce wziąć urlop. Następnie taki wniosek jest zatwierdzany lub odrzucany. Dostęp do danych mają jedynie osoby upoważnione, co wpływa na bezpieczeństwo i kwestie związane z RODO.


Urlopy online – zalety

Wnioski urlopowe online pozwalają na szybsze zarządzanie dokumentacją. Znacznie skracają czas związany z całym procesem, gdyż „obieg” dokumentacji ogranicza się jedynie do sprawnie działającego systemu. Wgląd do danych mają jedynie osoby upoważnione – pracownik, kierownictwo, dział administracyjno-finansowy. Spersonalizowane konto nie wymaga wypełniania wniosku o dane użytkownika – imię, nazwisko, a także stanowisko zajmowane w strukturze organizacyjnej firmy, a co za tym idzie również danych bezpośredniego przełożonego działu. Wszystkie informacje uzupełniane są automatycznie. Do obowiązku pracownika pozostaje jedynie wypełnienie kalendarza i oznaczenie terminów, w których chce uzyskać zgodę na urlop.Co Tobie i Twoim pracownikom daje oprogramowanie?
 • • Dostęp do profilu użytkowników z poziomu panelu zarządcy;
 • • Wiedzę na temat planowanych urlopów pracowników;
 • • Wybranie rodzaju urlopu przez pracownika np. urlop macierzyński, na żądanie itp;
 • • Określenie powodów, z przyczyn których nie jesteśmy obecni w pracy w dniu dzisiejszym – opieka nad dzieckiem, zwolnienie lekarskie, urlop bezpłatny, odbiór dni wolnych, oddanie krwi, urlop okolicznościowy itp;
 • • Zaplanowanie delegacji oraz konferencji, wyjazdów służbowych i ich rozliczenia.;
 • • Efektywne zarządzanie tzw. przepustkami w ciągu dnia, urlopami godzinowym;
 • • Przejrzysty plan urlopowy pracowników;
 • • Kalendarz uwzględniający święta i dni wolne w ciągu roku;
 • • Przejrzystą strukturę organizacyjną;
 • • Raportowanie wniosków;
 • • Okresowe zestawienie urlopów pracowników zapisane w przejrzystej formie;
 • • Wideo konferencje i chat;

Wnioski urlopowe online – czy warto inwestować w system?

Współczesne zarządzanie firmą coraz częściej wiąże się z wykorzystaniem nowych technologii, które znacznie usprawniają pracę całego przedsiębiorstwa. Systemy RCB (elektroniczna ewidencja czasu pracy) staje się powszechniejsza i z roku na rok zyskuje coraz szersze grono użytkowników. Elektroniczne wnioski urlopowe są wygodnym rozwiązaniem dla pracownika, działu finansowego, kadr oraz samego kierownictwa. Urlopy online to także możliwość mobilnego zarządzania danymi w formie aplikacji dostosowanej do różnych systemów operacyjnych.


Cena za wdrożenia oprogramowania i jego modułów

Koszt elektronicznych wniosków urlopowych zależy tylko i wyłącznie od modułów, na jakie się zdecydujesz. Oznacza to, że płacisz jedynie za te moduły, które zostaną wdrożone. Sama konfiguracja nie podlega żadnej opłacie i zawsze jesteśmy do twojej dyspozycji. Jeżeli oprogramowanie nie przypadnie Tobie do gustu, istnieje możliwość bezpłatnej rezygnacji z oprogramowania natychmiastowo. Dzięki zaawansowanym opcjom sprzedaży dostępnym na naszej stronie możesz sam dokonać wyboru poszczególnych modułów, do opisu których masz pełen dostęp. Zaznacz ilu użytkowników będzie korzystało z oprogramowania i zarządzaj sprawnie swoją firmą już teraz.


Urlopy pracowników online – skorzystaj z MKM Professionals

Zacznij zarządzać swoją własną firmą w sposób szybki i efektywny. Elektroniczne wnioski urlopowe to doskonała okazja do pozbycia się papierowego obiegu dokumentacji i wejścia na wyższy poziom organizacyjny biznesu. Wprowadź nowoczesne rozwiązania technologiczne i oszczędzaj czas. Skorzystaj z oprogramowania. Zadzwoń lub napisz i zamów nowoczesne wdrożenia dla firm.


Posiadamy więcej modułów

Dołącz już dzisiaj

Darmowe 2 miesiące!


Darmowa Rejestracja

Skontaktuj sie

Wpisz dane do formularza kontaktowego.


- Rezygnacja w ciągu dnia bez żadnych opłat!
- Nielimitowana ilość użytkowników
- Bez zobowiązań