Program do zarządzania projektami


Oprogramowanie dla firm które pomoże ci zaoszczędzić i usprawnić zarządzanie firmą. Automatyzacja, wydajność, skuteczność.

Darmowe 2 miesiące!
Bez zobowiązań!

10 000 +
Zadowolonych Użytkowników


Zerowe koszty wdrożenia, instalacji oraz konfiguracji!
Wybierz program który pokochasz Ty i Twoi pracownicy.

Program do zarządzania projektami

Dobre oszacowanie i analiza pomoże Ci wygenerować większe zyski w kolejnych przetargach. Wybierając oprogramowanie zaoszczędzisz czas spędzonego na analizach. Ustaw budżet projektu, zarobki pracowników, zdefiniuj, po jakim czasie są płacone nadgodziny, które zostaną wliczone w koszty projektu. Skorzystaj z oprogramowania, które usprawni funkcjonowanie Twojej firmy. Zaufaj nowym rozwiązaniom. Zgłoś się do nas już dziś. Twój biznes zasługuje na najlepszy program do zarządzania projektami.


Budżet Projektu

Budżet Projektu


Śledź ilość wydanych pieniędzy na projekcie oraz pozostały budżet. Zdefinuj sam kiedy poinformujemy cię o przekraczającym limicie.
Miesięczne Wydatki

 Miesięczne Wydatki


Posiadamy raport główny ale również miesięczne raporty z projektu przedstawia ci szczegółowo rozbicie wszystkich wydanych pieniędzy.
Koszty zewnętrzne

 Koszty zewnętrzne


Nie tylko koszt pracowników i ilość przepracowanych godzin, zyskujesz możliwość do wrzucania kosztów zewnetrzynch z procesem akceptacji
Koszty Zadań

Koszty Zadań


Możesz zdefiniować sam wykonywane zadania na projekcie, a wszystkie koszty poszczególnych zadań uwzględnimy w raportach
Ilość Przepracowanych Godzin

Ilość Przepracowanych Godzin


System automatycznie wygeneruje raport przepracowanych godzin na projekcie, co pozwoli na lepsze oszacowanie nadchodzących projektów.
Raporty I Export Danych

Export danych


Jednym kliknięciem wszystkie przepracowane godziny oraz koszty przedstawimy w zaawansowanych raportach, wykresach i zestawieniach.

DLACZEGO WIĘKSZOŚĆ WYBIERA NAS?

Jak skutecznie zarządzać projektami?

Skuteczne zarządzanie projektami wymagało dobrej organizacji pracy oraz dyscypliny, które musiały być na bieżąco sprawdzane. Współczesna technologia daje możliwości, dzięki którym całe przedsięwzięcie oraz jego postępy można monitorować za pomocą jednego oprogramowania. Poszczególne zadania możesz przydzielić pracownikom, podzielić projekt według działów i specjalizacji, a także skomunikować każdą z osób w taki sposób, aby realizacja projektu przebiegała sprawnie. Dzięki wdrożeniu systemu, menadżerowie mogą efektywnie kontrolować proces i zrealizowane zadania poszczególnych członków należących do zespołu. Za pomocą narzędzi analitycznych możliwe jest prognozowanie czasu potrzebnego na realizację poszczególnych etapów a w konsekwencji całego projektu. Integracja systemu nie trwa długo, dzięki czemu szybko i łatwo można go dostosować do konkretnego biznesu.


Program do zarządzania projektami - transparentność i dobre zdefiniowanie zadań

Program do zarządzania projektami oferuje przejrzyste rozplanowanie go w czasie. Cały proces można podzielić na etapy, którym przypisywane są zadania oraz dokładny czas, w jakim powinny być zrealizowane. Wszystkim projektom można przypisać nazwę, terminy rozpoczęcia oraz deadline, osoby włączone w realizację i wiele innych. Każdy z użytkowników ma możliwość umieszczania komentarzy, notatek, a także sprawnej komunikacji z poszczególnymi członkami zespołu. Każda z osób biorąca udział w projekcie ma przypisane konkretne zadania, które można monitorować pod względem czasu spędzonego nad problemem, a także jaki jest postęp prac. Na podstawie takich danych można stwierdzić, co wymaga jeszcze szczególnej uwagi, co należy poprawić, a co zostało zrealizowane w 100%.


Jakie zalety ma program do zarządzania projektami?Program do zarządzania projektami to cała paleta korzyści. Poza wyżej wymienionymi elementami warto przybliżyć inne cechy oprogramowania.

Należą do nich między innymi:

 • • Dokładne rozplanowanie zadań, jego etapów, hierarchiczność.
 • • Wyliczanie okresu, w jakim projekt może zostać zrealizowany, biorąc pod uwagę jego początek i zakres.
 • • Wyliczenie kosztów zadań, budżetu projektu, jakie koszty pochłonęła realizacja dotychczasowych zadań.
 • • Integralność z innymi systemami np. odpowiedzialnymi za ewidencję czasu pracy.
 • • Raportowanie.
 • • Eksport danych.
 • • Określenie czy zadanie należy do priorytetowych, czy też nie.
 • • Możliwość przywrócenia usuniętych zadań.
 • • Dostęp do historii projektu.
 • • Filtry, za pomocą których można łatwo wyróżnić tylko te zadania, do jakich chcemy mieć dostęp lub wiedzę na temat postępów.
 • • Automatyczne powiadomienia.

Aplikacja do prowadzenia projektów - cena

Cena związana z wdrożeniem programu do zarządzania projektami zależy od tego, na jakie moduły proponowane przez program się zdecydujesz. Płać wyłącznie za te opcje, które sam wybierzesz. Konfiguracja i instalacja aplikacji jest bezpłatna. W razie potrzeby nasi fachowcy przeprowadzą szkolenie z obsługi platformy. Specyfikacja poszczególnych modułów dostępna jest na naszej stronie. Sprawdź co może dać Twojej firmie oprogramowanie MKM Professionals i wejdź na wyższy poziom zarządzania własną firmą.CENNIK »Program do zarządzania projektami – wybierz oprogramowanie mkmprofessionals.com

Dzięki naszemu oprogramowaniu zyskujesz dostęp do zaawansowanych statystyk z rozdzieleniem na poszczególne miesiące. Zyskujesz również możliwość dodawania kosztów zewnętrznych np. paliwo, koszty urzędowe, każdą kategorię możesz zdefiniować sam. Wszystkie dodawane koszty zewnętrzne wymagają akceptacji przełożonego przed wliczeniem do kosztów projektu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom firm, stale rozszerzamy możliwości oprogramowania i rozbudowujemy je o nowe funkcje. Dzięki przypisaniu konkretnym osobom zadań dostęp do danych mają jedynie osoby zainteresowane i włączone do realizacji projektu. Wdrożenie projektu optymalizuje czas pracy, dokładnie hierarchizując poszczególne etapy. Aby poznać więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza online. W przypadku jakichkolwiek problemów pozostajemy do Twojej dyspozycji. W razie potrzeby nasi specjaliści przeprowadzają bezpłatne szkolenia oraz treningi wprowadzające do aplikacji. Zadbaj o nowoczesność swojej firmy już teraz i wybierz program do zarządzania projektami!KONTAKT »Posiadamy więcej modułów

Dołącz już dzisiaj

Darmowe 2 miesiące!


Darmowa Rejestracja

Skontaktuj sie

Wpisz dane do formularza kontaktowego.


- Rezygnacja w ciągu dnia bez żadnych opłat!
- Nielimitowana ilość użytkowników
- Bez zobowiązań